PL PL
  • (+48) 41 266 61 21
  • recepcja@hotelred.pl
PL PL
Konferencje, Szkolenia, Imprezy, Bankiety

Konferencje, Szkolenia, Imprezy, Bankiety

Nasi klienci mogą być pewni, iż niezależnie od tego czy planują konferencję, bal, prywatne lub biznesowe spotkanie, wesele bądź mały zjazd rodzinny, odpowiednia aranżacja naszych sal konferencyjno-bankietowych pozwoli stworzyć najlepsze warunki do organizacji wszystkich tego typu spotkań. Od małych imprez biznesowych po imprezy okolicznościowe, od klasycznych konferencji po uroczystości rodzinne – w swojej ofercie proponujemy rozwiązania dla różnego rodzaju potrzeb.

Dysponujemy szeroką ofertą organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Pojemność sali konferencyjnej w połączeniu z kompleksową infrastrukturą zapewni sukces każdej imprezy. Zakres usług oferowanych przez Red Hotel pozwala spełnić każde życzenie klienta.

Sala konferencyjna o powierzchni 200 m wyposażona jest w nowoczesną infrastrukturę techniczną, która zapewni komfort jakiego oczekuje każdy uczestnik konferencji. Sala bankietowa w połączeniu z restauracją tworzą wyjątkowe miejsce o łącznej powierzchni 400 Powstała w ten sposób, obszerna sala balowa jest doskonałym miejscem do organizacji balów, uroczystych gal i innego rodzaju imprez.

Wszechstronność, różnorodność i profesjonalizm to kluczowe słowa Hotel Red.

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu i dlatego w trakcie przygotowań tak bardzo zależy nam, aby tej wyjątkowej uroczystości zapewnić jak najlepszą oprawę. Wesela mogą być bogate lub skromne; małe lub duże. Zawsze jednak uroczystość ta powinna pozostać w pamięci jako jedyne, niepowtarzalne wydarzenie. Wiemy, że perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu młodych par.

Nasz fachowy zespół z przyjemnością zorganizuje wspaniałe przyjęcie weselne, które dzięki naszej kreatywności, intuicji i doświadczeniu na długie lata pozostanie w pamięci biesiadników.

Mając na uwadze indywidualne życzenia i wyobrażenia związane z tym wyjątkowym dniem, zaplanujemy i profesjonalnie zorganizujemy całe przyjęcie weselne, dbając nawet o najmniejszy szczegół. W przygotowanej przez nas ofercie otrzymacie Państwo, przedstawione w przejrzystej formie, szczegółowe zestawienie wszystkich kosztów. Zapewniamy również oprawę muzyczną, techniczną oraz scenografię. Proponujemy także zorganizowanie limuzyny. Dzięki temu, państwo młodzi będą mogli wykorzystać cenny czas na inne ważne zadania, związane z organizacją wesela.

Organizując uroczystość weselną możecie Państwo być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru. Będziecie zachwyceni naszą profesjonalną obsługą i wysokim poziomem jakości świadczonych usług. Decydując się na organizację przyjęcia weselnego w naszej restauracji - Młoda Para otrzyma bezpłatny nocleg w uroczym apartamencie. Nie zapomnieliśmy także o rodzicach i gościach pary młodej. Przygotowaliśmy z myślą o nich specjalne ceny noclegów.

Jeśli obdarzycie nas zaufaniem zadbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu. Z wielką przyjemnością zorganizujemy wesele Waszych marzeń w Hotelu Red.

Restauracja - Grill

Restauracja - Grill

Macie ochotę na coś ekstrawaganckiego? Brakuje Wam pomysłu na niedzielny obiad? Hotel Red jest znany ze swojej znakomitej kuchni, w której, wśród dań przyrządzanych według tradycyjnych polskich receptur, serwowane są potrawy przygotowane zgodnie z nowoczesnymi trendami kuchni międzynarodowej. Dzięki wspaniałym ciekawostkom kulinarnym Szef Kuchni z pewnością zdobędzie podniebienia gości naszej restauracji.

Szeroki wybór dań obejmuje zarówno potrawy regionalne jak również specjały międzynarodowe, do których skosztowania serdecznie zapraszamy. A jeśli marzycie o czymś naprawdę wyjątkowym i jesteście gotowi na niecodzienne, kulinarne doświadczenia - zdajcie się na intuicję naszego szefa kuchni.

Dopełnieniem niezwykłego smaku serwowanych potraw są najlepsze wina z całego świata.

W okresie letnim polecamy korzystanie z zadaszonego paleniska umieszczonego na zewnątrz hotelu.

Jesteśmy do Państwa usług 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu.